تبلیغات
film - پایان شایعات ثمر عشق ممنوع با عکس كودكی اش +عكس

film

بزرگ ترین وبلاگ فیلم های ترکی

 "بیرن ساعات" بازیگر موفق و مشهور ترکیه، به لطف نقش آفرینی های زیبای خود در فیلم و سریال های کشور ترکیه توانسته طرفداران بسیاری را در ترکیه و برخی کشورهای خاورمیانه پیدا کند.

اما شایعه ای که درمورد این بازیگر پخش شد و حاشیه های فراوانی نیز برای وی داشت، ادعای استفاده کردن "ساعات" از لنز در تمام بازی هایش بود که با انتشار یک عکس از دوران مدرسه ابتدایی "بیرن" این ادعاها تکذیب شد.

 

 

 

 

نقش آفرینی "ساعات" در یک فیلم مشترک با "ماهسون" خواننده معروف ترکیه، نقطه شروع شهرت وی شد. در این فیلم وی توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند.

 

 

 

 

یکی دیگر از شاهکارهای هنری این بازیگر، بازی وی در سریال "عشق ممنوع" در نقش "بیهتر" بود. (توضیح: با گاف و شاهکار کانال های تلویزیونی عربی نام این بازیگر در این سریال از "بیهتر" به "ثمر" تغییر کرد! )

این سریال محصول شرکت "آی یاپیم" بود از کانال دی ترکیه پخش شد.

 

 

گفتنی است که "ساعات" در سریال «خطای "فاطما گول" چیست؟ ( ?Fatmagül'ün Suçu Ne ) » به عنوان بازیگر نقش اول بازی کرده و این سریال از کانال دی ترکیه در حال پخش است.

 

 

 

وی چندین بازی در فیلم های سینمایی نیز در کارنامه خود دارد که آخرین آن نقش آفرینی در فیلمی به کارگردانی "ماهسون" در سال ۲۰۱۱ بود
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 مرداد 1391 توسط mohammad gzderazi